Sportovcem roku na Českolipsku se stala Petra Chocová

V úterý 29.1.2013 proběhlo ve společenském sálu kulturního domu Crystal slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců na Českolipsku v roce 2012. V anketě obdrželi sportovci své hlasy od čtenářů Českolipského deníku, novinářů, fotografů a zástupců Sportovní unie Českolipska.

Již před zahájením se předpokládalo, že nejoceňovanějším sportovcem se stane plavkyně Petra Chocová, která se v roce 2012 zúčastnila Olympijských her v Londýně a v plaveckém stylu prsa se stala mistryní Evropy. Překonala také několik plaveckých rekordů.

V týmovém sportu se na nejvyšší příčku dostali karatisté Sport Relax. Druhou příčku obsadili futsalisté FC Démoni Česká Lípa, kterým se jako prvním v České Lípě povedlo probojovat do nejvyšší prestižní soutěže v Česku. Jejich zápasy tak mohli sledovat fanoušci na televizních obrazovkách v rámci vysílání ČT Sport.

Mezi zúčastněnými nechyběla starostka Hana Moudrá a nově zvolený hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Doprovodným programem provázela zpěvačka Olga Lounová, která je původem také z Českolipska.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář