Siberian Health Company

Siberian Health Company je společnost, která sídlí v ruském Novosibirsku a specializuje se na zdraví, kosmetické produkty a doplňky stravy, které obsahují sibiřské bylinky. Společnost provádí rozsáhlý vědecký výzkum a testování léčivých bylin nacházejících se v sibiřské oblasti jezera Bajkal a Gorny Altaj.

V roce 2001 začala společnost spolupracovat s různými výzkumnými středisky a výrobnami, spojila tuto skupinu vědeckých partnerů s cílem vytvořit vlastní výzkumné centrum. Tento fakt usnadnil výměnu nápadů a nových receptů na nové produkty. Společnost vstoupila na mezinárodní trh v roce 2004 a jejich výzkumné středisko začalo získávat patenty v roce 2007. V roce 2007 otevřeli další velmi moderní výrobní zařízení a o tři roky později jej rozšířili a vylepšili. Společnost neustále zlepšuje stávající produkty nebo vytváří nové, protože stále se stále objevují nové výzkumy a vědecké metody, které dávají vzniknout novým produktům. V roce 2016 byl otevřen zbrusu nový výrobní komplex, který splňuje všechny normy a předpisy, a to jak na místní, tak na mezinárodní úrovni.

Centrum výzkumu a inovací společnosti Siberian Health provádí biologický a lékařský výzkum, vyrábí nově objevené biologicky důležité složky a rozvíjí programy zdraví. Nachází se v Akademgorodoku v Novosibirsku, který je světově proslulý svými hlavními výzkumnými a vývojovými organizacemi, čímž usnadňuje spolupráci při vytváření jedinečných produktů, které jsou vždy špičkové.

Výzkumný a vývojový tým začleňuje studium tří oblastí medicíny do tvorby produktů Siberian Health. První oblastí je endoekologie, která se zabývá udržováním čistého vnitřního stavu lidského těla tím, že zabraňuje nemocem. Adaptivní medicína je studiem používání bylin a rostlin pro lékařské účely. Tyto byliny a rostliny jsou označovány jako adaptogeny. Adaptogeny byly ve velké míře používány jako lidová medicína v různých oblastech jihovýchodní Asie, jako je Čína, Tibet a Sibiř. A třetí oblastí je chronobiologie, která studuje biologické rytmy a jejich souvislost s lidským zdravím.

Siberian Health také nabízí jednotlivcům příležitost spolupráce v prodeji svých produktů. Mezi hlavní výhody spolupráce s touto zavedenou společností patří:

  1. jejich výrobky jsou vždy žádané;
  2. výrobky podporují zdravý životní styl a pohodu člověka;
  3. předchozí zkušenosti s prodejem nejsou vyžadovány;
  4. není potřeba žádné finanční investice;
  5. pracujete, kdy chcete.

Pro konzultanty nabízí také odborný tréninkový program a pro špičkové konzultanty zcela nový Mercedes Benz. Výrobky jsou zaměřeny na zdravější přístup ke kráse a pohodě člověka. Patří mezi ně doplňky stravy, čaje, zvlhčovače, ústní voda, doplňky na srdce, vitamíny a krémy a doplňky proti stárnutí.

Společnost dosáhla velkých úspěchů a nyní podniká v 51 ruských městech a také se ji daří v online prodeji. K dispozici jsou pobočky ve více než 20 zemích, které dodávají zboží do zemí z celého světa.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář