Sázková kancelář Fortuna rozdává 100 korun zdarma

Chtěli jste si někdy vyzkoušet vsadit si a při tom nic neriskovat? Nyní tuto možnost nabízí česká sázková kancelář Fortuna, kde po vyplnění registrace na webových stránkách získáte okamžitě na hráčský účet Kč 100,- pro Vaše sázení. Tyto peníze můžete vsadit na nabízené sázky u online sázkové kanceláře Fortuna a pokud vyhrajete, můžete si je nechat ihned vyplatit. Můžete si tak za několik minut práce zahrnující vyplnění registrace a její aktivaci vydělat slušné peníze.

Fortuna již delší dobu dává navíc bonus 100 % navýšení prvního vkladu až do výše Kč 3000,-. Pokud se tedy nakonec rozhodnete nějaké peníze na váš sázkařský účet vložit, dostanete v případě prvního vkladu dvojnásobek toho, co ve skutečnosti vložíte. Pro získání tohoto bonusu zatrhněte při registraci souhlas s podmínkami bonusu. Oba bonusy jsou velice zajímavé a nabízejí tak dobrou možnost vydělat si peníze navíc. Sázení u této sázkové kanceláře přes Internet je navíc zvýhodněné tím, že neplatíte žádné manipulační poplatky za provedené sázky.

Jedinou podmínkou pro získání bonusů je dle platné legislativy České republiky potvrzení vašeho věku aktivací online registrace na jakékoliv pobočce této české sázkové kanceláře. Výhodou sázení u český sázkových kanceláří také je, že se nedopouštíte žádné trestné činnosti, přispíváte nepřímo do českého státního rozpočtu a veškeré vyplacené výhry českých sázkových kanceláří jsou osvobozeny od daně z příjmů.

Přejít na iFortuna.cz


Pridat.eu


K článku není žádný komentář