Půjčeným karavanem na cestu s řidičákem skupiny B

Mnoho Čechů jezdí každý rok na dovolenou k moři. Nejčastější destinace jako Chorvatsko nebo Itálie často navštěvují vlastním autem a v místě pobytu si pronajímají apartmány. Co kdyby však cestovatelé zkombinovali cestování autem a dovolenou? Proč trávit dovolenou pouze na jednom místě, když kempů na pobřeží je nepřeberně. Stejně tak cesta autem do středomoří nemusí zabrat celý den, vždyť navštívit krásy Rakouska či Slovinska při cestě a bez problémů s ubytováním, může být skvělý zážitek.

V posledních letech se rozšiřuje zájem o aktivní dovolenou a jiné formy, jak si užít svého volna. Zážitek, který nabízí obytná auta, přinese něco unikátního za rozumné peníze. Mnoho Čechů ani neví, že většinu obytných aut lze řídit pouze s řidičákem skupiny B. Stačí pokud osoba je starší 21 let a má řidičský průkaz skupiny B. Většinou se také skládá určitá kauce a jsou vyžadovány další náležitosti. Půjčení obytného automobilu často stojí méně než pronájem apartmá a odstraňuje nutnost setrvávat na jednom, předem zvoleném, místě. Stejně tak není problém kdekoliv zastavit a přespat.

My jsme vyzkoušeli cestování v prvotřídním obytném vozu McLouis Glamys, který nabízí spaní až pro 6 osob, klimatizaci, televizi s DVD a USB, plynové topení, nosič na kola a mnoho dalších užitečných věcí na dovolenou. Půjčovna obytných vozů v Brně nám zdarma přidala i dálniční známky pro Česko, Rakousko, Švýcarsko i kempingový nábytek. Pronájem vozu nás vyšel na velice přijatelnou cenu a se všemi službami jsme byly velice spokojeni. Pokud proto uvažujete, že vyrazíte na dovolenou vlastním obytným vozem, určitě to udělejte a pokud to nemáte daleko do Brna, využijte určitě nabídky Půjčovny karavanů v Brně.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář