Pražský Majáles se blíží

Pražský Majáles 2012 se kvapem blíží a již tento pátek budou moci návštěvníci v pražském parku Stromovka poslechnout to nejlepší z české i slovenské hudební scény. Studentské oslavy jara nejsou určeny pouze studentům, ale každému. Vybrané hudební kapely a zpěváci letos víří všemi hudebními spektry.

Mezi největší lákadlo pro starší generaci je pravděpodobně Tomáš Klus, který má i mnoho fanoušků mezi mladšími návštěvníky. Dále se představí slovenské kapely Horkýže Slíže, Polemic nebo opětovně složená kapela Ine Kafé. Z českých předních kapel si budou moci návštěvníci poslechnou UDG, MIG21, Monkey Business, Nightwork, Wohnout, Sto Zvířat a mnoho dalších. Celkem je připraveno 5 pódií. Celá akce začíná již dopoledne průvodem skrze Prahu. Do průvodu se zapojí mnoho studentů ze všech velkých pražských vysokých (ČZU, ČVUT, UK, VŠE, VŠCHT,…) i středních škol. Průvod bude mít začátek v 11:30 na rohu Vodičkovy a Jungmannovi ulice, odkud v 12:00 vyrazí směr Stromovka.

Samozřejmostí Majálesu je také volba jeho krále a královny. O korunu budou usilovat nominovaní studenti z řad veřejných vysokých škol. Lístky na akci jsou prozatím k dispozici za zvýhodněnou cenu 350,-. Na místě bude cena 399,-, ovšem kapacita je omezena, proto se čekat nemusí vyplatit. Více informací lze nalézt na Pražský.majáles.cz.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář