Peníze na Internetu zadarmo, je to možné?

Ano. Vyzkoušeli jsme několik nabídek různých společností, které nabízí peníze zdarma, a ano v mnoha případech to funguje. Jak je to možné? Každá větší společnost si vypočítává tzv. „customer value“ tedy penězi vyjádřenou hodnotu zákazníka. Dále vypočítává průměrný náklad na získání každého nového zákazníka. Do takovýchto nákladů jsou započítány veškeré náklady na marketing, reklamu, promo akce a podobné. V mnoha případech je cena za získání nového klienta tak vysoká (i v řádech tisíců korun), že se vyplatí dělat marketing jinak. V mnoha případech se tak sníží investice do reklamy a naopak se snaží společnosti přilákat nové zákazníky různými bonusy. Těmi nejčastějšími jsou v poslední době právě vstupní bonusy. Pro společnosti je tak často výhodnější zaplatit pár desítek až stovek korun přímo novému klientovi než za to platit nákladné reklamní billboardy. Takto získaný klient si často společnosti, která mu dala nějaký bonus navíc, váží více a je tak ochoten i u ní následně více utratit. Takový to způsob spolupráce tak může být výhodný jak pro klienta, tak pro společnost, která může levněji získat dlouhodobého spokojeného zákazníka.

Zaměřili jsme se na několik českých i mezinárodních společností, u kterých tak můžete získat nějakou formu vstupního bonusu bez nutnosti vložení vlastních finančních prostředků. Předem upozorňujeme, že většina uvedených možností získání peněz zdarma je pouze pro osoby starší osmnácti let. Níže uvádíme seznam ověřených možností výdělku na Internetu.

Bitcoiny zdarma

Existuje několik společností, které Vás odmění za sledování reklam formou kryptoměn, které si poté můžete vybrat. Více informací se dočtete v tomto článku o kryptoměnách.

Banky a bankovní účty

I v České republice existuje několik bank, které rozdávají na nově zřízené bankovní účty finanční prostředky. Založit bezplatný účet online můžete zde.

Peníze zpět z internetových nákupů

Další možností, jak získat peníze na Internetu, je získávat peníze z každého online nákupu u určitého obchodního partnera. V Česku je několik společností, které Vám poté připíší několik % z celkové hodnoty nákupu zpět. Navíc již za registraci obdržíte bezplatně Kč 50,-.

Více informací o systémech připisujících peníze za online nákupy se vstupními bonusy zde.

Taxi zdarma

Jak získat peníze na svou první jízdu taxi si můžete přečíst zde.

Jídlo zdarma

V České republice existuje několik služeb, které umožňují objednat jídlo. V rámci svých marketingových kampaní Vám přispějí nemalou částku na první objednávku. Například DameJidlo.cz Vám přispěje Kč 100,- na první objednávku rozvozu připraveného jídla k okamžité konzumaci. Kč 200 na první nákup Vám také přispějí online supermarkety Kosik.cz a Rohlik.cz.

Sázkové kanceláře

České sázkové kanceláře jsou další možností, jak bez investice získat peníze zdarma. Peníze na hráčský účet připíší sázkové kanceláře ihned po aktivaci účtu. Aby mohli být dané peněžní prostředky vybraný musí splnit registrovaný hráč často podmínku, že danou připsanou sumu vsadí na sázku, jejíž kurz je vyšší než 2. Pokud sázka vyjde může si hráč peníze vybrat i včetně výhry. Takovýto vstupní bonus nabízí hned několik českých sázkových kanceláří. Například česká sázková kancelář TipSport přidává jako vstupní bonus Kč 150,- a druhá známá česká sázková kancelář Fortuna vám zdarma přidá Kč 100,-. Určitě se tak registrace vyplatí, sice musíte provést alespoň jednu sázku, ovšem nemůžete prohrát…

Založit bezplatný účet u české sázkové kanceláře TipSport s bonusem Kč 150,- můžete zde.

Založit bezplatný účet u české sázkové kanceláře Fortuna s bonusem Kč 100,- můžete zde.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pokerové herny

Další podobnou možností, jak získat bezplatně peníze na hráčské účty je také využití nabídky některé internetové herny nebo jejích partnerů. Například česká stránka PokerStrategy nabízí zdarma až $ 50 (tedy v přepočtu přibližně Kč 1000,-) na hraní pokeru u vybrané partnerské herny. Jako u sázkových kanceláří platí, že peníze před výběrem musíte alespoň jednou „otočit“ během hraní pokeru – tedy vsadit a poté vybrat i s výhrou.

Založit bezplatný účet na PokerStrategy s možností bonusu $ 50 v online pokerové herně.

Kasína

Další podobnou možností je využít vstupních bonusů internetového kasína. V tomto případě získáte vstupní bonus, který můžete vybrat poté, co ho znásobíte dle pravidel daného kasína. Například kasíno Superior nabízí do začátku $ 20 zdarma. Stačí se ve staženém programu zaregistrovat (vyplňovat údaje bez háčků a čárek) a po přihlášení vstoupit do „Cashier“ a zde si daný bonus vyzvednout v „Clami Promotion“.

Založit bezplatný účet na Superior se vstupním bonusem $ 20 zdarma.

Investiční účet

Peníze zdarma vám také při založení účtu připíší některé burzovní společnosti. Například společnost Plus500 vám nabízí bonus za registraci Kč 500,- zdarma. Tyto peníze tak můžete investovat do skutečného burzovního obchodu a pokud vše, co vyděláte můžete poté vybrat. Lze si tak koupit akcie na burze, měnu přes forex, komodity a jiné obchodované jednotky.

Více informací o možnostech založení účtu na Plus500 naleznete zde.

Všechny výše uvedené způsoby, jak si na Internetu snadno vydělat, může provést každá osoba pouze jednou, proto neváhejte a využijte těchto speciálních nabídek, dokud je dané společnosti nabízejí.

Existují i další způsoby, jak na Internetu zdarma přijít k peněžním prostředků, o těch Vás budeme informovat zase příště. Nezapomeňte nás proto sledovat.


Pridat.eu


K článku je 3 komentářů

  1. peníze zadarmo napsal:

    někdy jsou tyto bonusy efektivnější než rozdávání reklamnìch propisek – bez nákládů na jejich výrobu 🙂

  2. Rocky napsal:

    Super článek. Už jsem zkusil skoro všechno :DDDD Skvělá je taky PlnaPenezenka.cz. Na ušetření i na vydělání. Za 10 přivedených lidí jsem dostal 2000,- Slušný, doporučuju :))) !!!!