Organizátoři Miss Agro 2014 oznámili vystupující

Největší bezplatná studentská akce v Praze – Miss Agro – se nezadržitelně blíží. Již 16. ročník této jedinečné soutěže o nejkrásnější dívku České zemědělské univerzity v Praze kombinovaný s vystoupením známých kapel a jiných interpretů opět přinese zdarma hodně zábavy. Vše to vypukne již v úterý 13. května 2014 od 14 hodin ve studentském areálu ČZU na pražském Suchdole.  Představí se kapely Lola běží, Band-a-ska, Prago Union, UDG a večer uzavře vystoupení skupiny MIG 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem.

Jako každý rok si tak tisíce návštěvníků užijí nejen krásné dívky během promenády v plavkách a jiných soutěžních disciplínách, ale poslechnou si také přední české hudební skupiny.

Historie Miss Agro

Miss Agro je studentská soutěž pořádaná již od roku 1999 za podpory ČZU v Praze. Každoročně jí navštíví zhruba 10 000 návštěvníků. V historii soutěže se na pódium představilo množství známých i méně známých kapel, mezi které patří například Horkýže Slíže, Polemic, Sto Zvířat, Xindl X, Jaroslav Uhlíř, Divokej Bill, Mňága Žďorp, Skyline, Bek Ofis, Monkey Business, J.A.R., Nightwork, Mandrage, v loňském roce Ivan Mládek, No Name, Eddie Stoilow a další. Členové kapely UDG již atmosféru tohoto unikátního představení také zažili při svém vystoupení již v roce 2006.

Video z loňské akce Miss Agro 2013 můžete zhlédnout zde:

Kudy na akci?

Akce se koná na stejném místě jako v loňském roce – tedy v areálu kampusu České zemědělské univerzity v Praze, na pražském Suchdole. Ideálně lze využít MHD z konečné stanice metra Dejvická, odkud jezdí autobusy 107 nebo 147 přímo na zastávku Kamýcká. Z této zastávky je to na akci již pouhých pár minut chůze.

Akce je přístupná všem bez ohledu na věk a vstup je zdarma.

Více informací se můžete dozvědět na webu akce Miss Agro 2014, případně na facebookové stránce akce Miss Agro i facebookové události Miss Agro 2014.


Pridat.eu


K článku je jeden komentář

  1. Petr napsal:

    Miss Agro, tak jako každý rok se určitě zúčastníme 🙂 , už se těšíme na UDG!