Operace Vzkaz

Obdrželi jsme e-mail od skupiny nazývající se Anonymous, proto Vám ho zde publikujeme jako tiskovou zprávu v původním znění:

Zdravíme.

Dne 5.11.2011 bude podniknut pochod ke třem velkým českým televizím (Česká televize, televize Nova a televize Prima). Pochod bude zakončen předáním dvou digitálních kopií připraveného projevu Anonymous, který bude oslovovat média kvůli jejich zmanipulovanému a manipulujícímu podávání informací. K tomuto proslovu bude připojen i dokument, jehož obsah z pochopitelných důvodů nezveřejníme předem. Samotný proslov bude zveřejněn na Internetu pár dní před operací.

Cílem operace Vzkaz je donutit média odvysílat kritiku vlastního vysílání a tím připomenout lidem, že v názoru, že tento systém už napáchal dost škod, nejsou sami. Operace Vzkaz má vyburcovat obyvatele k zájmu o situaci v České republice a pobídnout je ke sledování skutečných událostí, které se ve světě odehrávají.

Operace Vzkaz má ukázat, že spolupráce mezi opozicí politickou, opozicí občanskou a rezistancí je možná a že může zakývat s opěrnými pilířy současného režimu.

Je pravděpodobné, že ani tento podnět nebude pro televize dostatečný, to nás ale nemusí trápit. Informace o operaci budou na Internetu přístupné komukoliv, kdo o ně projeví zájem. I kdyby televize nastokrát nechtěly, časem operaci Vzkaz budou muset zmínit.

Vzkaz není jen přímý vůči médiím této země. Nepřímo se jedná i o vzkaz pro každého člověka:
MŮŽEME SE JIM POSTAVIT.

Náplň operace spočívá pouze v gestu předání projevu a následném šíření informace o předání a o obsahu.

Sraz je v 18:00, začátek akce v 18:20. Ke každé zmíněné televizi vyrazí jedna skupinka z konkrétního kontaktního místa. Celá akce nebude trvat déle než hodinu.

Česká televize
Kontaktní místo: poblíž autobusové zastávky Kavčí hory (linky 148, 188)

Televize Nova
Kontaktní místo: poblíž autobusové zastávky Filmové ateliéry (linky 192, 246, 248)

Televize Prima
Kontaktní místo: poblíž tramvajové zastávky Palmovka (linky 3, 8, 15, 19, 24, 25 nebo také metro B, ale sraz je nahoře)

Jsme Anonymous. Nezapomínáme. Neodpouštíme.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář