Novinky v české online hře Pán Hradu

Již třetím rokem běží úspěšná česká webovka Pán Hradu, ve které hráči budují své hrady, brání je před skřety a pořádají obrovské válečné výpravy proti jiným klanům. Připomínáme, že hra je unikátní v tom, že ač běží v internetovém prohlížeči, tváří se jako plnohodnotná „PC hra“.

Pán Hradu je takový mix Heroes of Might & Magic a Age of Empires. Z Heroes si bere budování hradů, trénování hrdinů a sbírání artefaktů. Ze hry Age of Empires zase neustálý běh času (žádné tahy), tedy plynulé přibývání surovin a veškerý děj v reálném čase. Hra je kompletně ozvučena, každá postava má okolo stovky českých „hlášek“.

Novinky ve hře

Autoři hru stále vylepšují, mezi novinky patří vojenská stavba Katapult (viz obrázek), kterým hráč vrhá na skřety obrovské ohnivé koule. A přibyly dva válečné questy: Záchrana šlechticů před vlky a ostrovní mapa Zničení hradu Černého Krále.

Na čem se pracuje?

V současné době se připravují Arény mezi klany a obrovské jednotky. Jak to bude fungovat? Aby klan mohl získat exklusivní quest (zabití obra, ďábla či kyklopa), musí vyhrát určitý počet arén nad jinými klany. Systém vyhledá podobně silné klany a náhodně jeden z nich vylosuje. Na bojišti poběží čas 10x rychleji, takže bitva bude rychlá a hráči budou mít svá vojska brzo doma, aby bránila hrad před dotěrnými skřety.

Pár rad na závěr

  • Po registraci se snažte plnit úkoly rádce, urychlíte si tak postup do vyššího levelu hradu.
  • Chytře využívejte stavební prostor – zastavte celou stavební oblast okolo hradu a nechte si pouze jednu přístupovou cestu k hradu (na nošení surovin).
  • Pokud vám nějaká surovina v pokladně „přetéká“, snažte se ji ihned utratit a nebo postavte skladiště.
  • Pokud máte nějaké suroviny málo, stavte danou produkční stavbu (dřevo = truhlárna, kámen = kamenolom, železo = kovárna).

Přeji vám hodně úspěchu ve hře a hodně uplacených skřetů!
Bezplatná registrace je na webových stránkách www.panhradu.cz a nezapomeňte si pustit zvuk…


Pridat.eu


K článku není žádný komentář