Největší taneční open air festival Finlandia Mácháč 2015 je tu!

Mácháč 2015

Festival Mácháč je největším domácím beach open air festivalem, který patří již po čtrnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony. Festival probíhá na písčité pláži Klůček u Máchova jezera ve městě Doksy. Jedná se o jediný taneční beach open air festival v ČR s kapacitou až 10.000 návštěvníků. Navíc v unikátním a nádherném prostředí Máchova kraje. Festival je často vyprodán již předem, proto s koupí vstupenky nečekejte. Festival je zaměřen na elektronickou taneční hudbu (house, trance, electro…). V rámci areálu je kromě hlavní stage, kde probíhá vystoupení hlavních hvězd, také několik vedlejší scén. Celkem vystupuje na festival více jak 100 umělců.

Pokud si letos nechcete nechat ujít hvězdy jako Madeon, Sander van Doorn, Don Diablo nebo Firebeatz, využijte možnosti zakoupit vstupenky na stránkách akce www.festival-machac.cz nebo přímo v síti Ticketpro.

Jak vypadal loňský ročník festivalu?

Finlandia Mácháč 2015 spouští DJ Contest

Letošní ročník největšího tuzemského beach open air festivalu má zatím v programu pár volných míst. Ta však budou brzy obsazena novými talenty, jejichž výběr proběhne na základě hodnocení přihlášených setů do DJ Contestu. První fáze (registrace soutěžících) je již spuštěna a potrvá do 14. července. Přihlášení je rychlé a probíhá přes stručný online formulář, přes který je možné také nahrát svůj soutěžní set ve formátu mp3. To je jedna ze zásadních změn letošního hodnocení, díky které se nemusí soutěžící obávat, že jejich set některá z online služeb (např. Soundcloud) během hodnocení odstraní. Tou druhou novinkou je samotné hodnocení, které letos probíhá pouze skrze odbornou porotu, která hodnotí všechny registrované sety. Každý přihlášený soutěžící musí splnit také nová pravidla, která jsou tento rok více nakloněna úplným nováčkům. K objektivitě hodnocení přidává určitě i to, že porotce dostane k hodnocení pouze set, ale žádné informace o tom, kdo jej namixoval.

I letos festival nabízí nabitý progrm. Program festivalu je k dispozici na http://www.festival-machac.cz/cs/artists/

Kdo se těší na písečné pláže českého moře u Máchova jezera nesmí na Finlandia Mácháč festivalu chybět!

 


Pridat.eu


K článku je jeden komentář

  1. Pavlína napsal:

    Nejlepší festival, již jedu 3. ročník a určitě pojedu i příští!