Miss Agro 2017 již v úterý 16. 5. na ČZU v Praze

Miss Agro 2017Již v úterý 16. května 2017 se ve volně přístupném kampusu České zemědělské univerzity v Praze rozezní hudba během 19. ročníku legendární akce Miss Agro. Jako každý rok na návštěvníky čeká bohatý program zahrnující koncerty kapel Skyline, PSH, The Tap Tap, volba královny krásy a další. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

V roce 1997 vznikla kapela Skyline, která dnes baví diváky svojí rozjetou elektronickou taneční hudbou. Zpěvačku Marku Rybin a MC Jacoba doplňuje kytarista Majkii B a dvojice zakládajících členů – DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš.

Rapová skupina Peneři strýčka Homeboye (PSH) působí na české hudební scéně od poloviny devatesátých let dvacátého století. V současnosti vystupuje ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik.

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap, založená roku 1998, si během své existence poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

Dále se návštěvníci mohou těšit na kapely Holden, The Beautifuls. I letos Vás v areálu festivalu čeká bohatý doprovodný program se spoustou dobrého jídla a pití, zábavných atrakcí a hromadou dalších atraktivních vychytávek, které Vám zpříjemní festivalový den.

Deset krásných finalistek bude v rámci festivalu bojovat o v pořadí devátenáctý titul Miss Agro 2017. Dívky se na pódiu představí ve třech vstupech a samozřejmě nebude chybět ani promenáda v plavkách. V rámci finálového vyhlášení Miss Agro 2017 živě zazpívá Jan Nedvěd z Bek Ofis jeden ze současných hitů a doprovodí tak dívky na pódium při závěrečném defilé.

Finalistiky Miss Agro 2017

Připomeňme si, jak vypadal loňský ročník:

Více informací se můžete dozvědět na stránkách Miss Agro nebo na Facebookové události.


Pridat.eu


K článku je jeden komentář

  1. Pavel napsal:

    Na tuhle akci se těším jako každý rok. Doufám, že bude dobré počasí, aby mohla být skvělá opalovací atmosféra, jako vždy!