Miss Agro 2013 se stala Klára Paletová

14. května 2013 se uskutečnil v areálu České zemědělské univerzity v Praze již 15. ročník tradiční akce Miss Agro. Letošní ročník se organizátorům velice povedl, atmosféru též doplnilo pěkné počasí. Jako vždy byl vstup na akci zdarma.

Větší část návštěvníků se před pódiem sešla již během hokejového utkání mistrovství světa Česko – Norsko, které se promítalo na obří LED TV. Utkání doprovázela svým vystoupením kapela Eddie Stoilow a rozhovory s finalistkami soutěže krásy.

Hlavním lákadlem večera bylo vystoupení slovenské kapely No Name, kterému již přihlíželo tisíce návštěvníků. Po koncertě následovalo vyhlášení všech kategorií soutěží krásy. Prestižní titul Miss Agro 2013 získal studentka Fakulty lesnické a dřevařské Klára Paletová, 1. vicemiss se stala studentka Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů Daniela Brožová a titul 2. vicemiss obdržela studentka Provozně ekonomické fakulty Šárka Hulínská.

Vrcholem večera se stalo vystoupení Ivana Mládka a banjo bandu, který zahrál všechny jejich klasické hity. Celkově musíme hodnotit celý ročník jako velice vydařený a přejeme organizátorům vydařenou akci i v příštích letech.

Foto: izun.eu


Pridat.eu


K článku je 2 komentářů

  1. Pavel napsal:

    Hodně povedená akce, ta Miss Agro je čím dál lepší…

  2. Johana napsal:

    Ta vítězka je vážně krásná, sluší. U nás na ČVUT máme, ale také pěkné holky:-)