Kde hrát online hry zdarma?

Na českém internetu existuje nepřeberné množství online herních serverů. Většina z nich nabízí určité množství flash online her k hraní zdarma. Na jaký herní web se ovšem vyplatí zajít?

Nejvíce online her, aktuálně přes 20 tisíc, je k dispozici na online herním web Hry.czin.eu. Na tomto herním webu se nachází nejen obrovské množství klasických krátkých flash online her v angličtině, ale především české flash online hry, které si tak mohou zahrát i lidé s horší znalostí cizích jazyků.

Volnou chvíli si člověk může zpestřit také rychlou hrou pro 2 hráče online. Zde si můžete zvolit jednu z desítek her v češtině a zahrát si ji proti skutečnému protihráči přes Internet. Mezi nejvíce hrané duelové hry patří Slovní fotbal, Kris kros, Prší, Šachy, Dáma, Piškvorky, Kulečník nebo ryze česká hra Horolezci. Herní web nabízí také mnoho her pro více hráčů na jednom počítači.

Nejhranější hry jsou současnosti jsou prohlížečové multiplayerové online hry, které hraje tisíce hráčů najednou. Největší množství hráčů si oblíbilo především hry společnosti GoodGame, jako je Empire nebo Mafia, které si v Česku můžete zahrát právě na online herním webu Hry.czin.eu.

Pokud tedy máte volnou chvilku a chcete si trochu odpočinou, určitě nebude na škodu navštívit herní web a zahrát si zdarma některou z nabízených her…


Pridat.eu


K článku není žádný komentář