Depositphotos odhaluje top 10 trendů, které budou tvořit vizuální komunikaci v roce 2018

Společnost Depositphotos zveřejnila prognózu vizuálních trendů na rok 2018. Globální fotografický obchodník analyzoval data vyhledávání ve své knihovně o více než 70 milionech souborů, sledoval komunikaci hlavních značek po celém světě, spolupracoval s nejlepšími fotografy a identifikoval tak hlavní trendy, které budou formovat vizuální komunikaci 2018.

Impaktní fotografie bojuje s falešnými zprávami.
„Skuteční lidé“ a nový přístup k výběru modelů.
Moderní nomádský životní styl se odráží v cestovní fotografii.
Fotografování nevýrazných scén jako trendy, samostatná forma umění.
Video jako nástroj komunikace.
Pohyb jako nová norma pro grafiku.
Rozšířená realita a nejnovější technologický pokrok integrovaný do každodenního života.
Kreativní koláže.
Odvážně volené barvy a efekty.
Inkluzivní fotografie.
Depositphotos předpovídá pokračující posun směrem k odfiltrovanější estetice a personalizovanějšímu přístupu ve stock fotografii. Začátkem tohoto roku společnost představila svou kreativní spolupráci „Objevování stock fotografie“, kde talentovaní umělci – fotografové z různých žánrů poskytli své vlastní zkušenosti s nejběžnějšími tématy stock fotografie.

„I když vizuální trendy mohou vypadat jako něco, o co by se měli zajímat pouze fotografové a designéři, je to širší téma související s technologií, obchodem, sociální komunikací a reklamním průmyslem,“ uvedl Vadim Nekhai, CMO společnosti Depositphotos. „Vizuální obsah vytváří způsob, jakým prezentujeme sami sebe, značky a firmy, ovlivňuje naši komunikaci a neustále mění vývoj nových technologií. V Depositphotos neustále monitorujeme, analyzujeme a předjímáme vznikající vizuální trendy a technologie, které pomáhají našim klientům reagovat na tyto změny nejúčinnějším způsobem.“

O Depositphotos

Depositphotos je komerční platforma, která přináší autorům vysoce kvalitních licencovaných fotografií, grafik, vektorů a videozáznamů spolu s oceňovanými kupci. Přední světový trh s vizuálním obsahem nabízí více než 70 milionů fotografií, ilustrací (včetně širokého výběru vektorových souborů a video obsahu). Depositphotos slouží více než 3 milionům zákazníků v 192 zemích. Společnost také nabízí bezplatný grafický designový nástroj Crello, který umožňuje každému vytvářet přesvědčivé statické i pohybové grafické návrhy. Společnost Depositphotos sídlí v New Yorku s pobočkami v Londýně, Miláně, Berlíně, Kyjevě, Moskvě a Varšavě. Pro více informací navštivte stránku depositphotos.com.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář