Chcete peníze zpět z vašich nákupů? Získejte exkluzivní bonus na PlnaPenezenka.cz

Zní to dost neuvěřitelně, že vám někdo pošle zpět část útraty v obchodě? Přesně takto funguje cashback PlnaPenezenka.cz a pro vás je navíc jeho používání zcela zdarma. Cashback je fenomén, který přichází do Česka ze zahraničí, kde se těší velké oblibě a pomocí cashback portálů tam nakupuje většina populace. U nás zatím Plná Peněženka, jednička na českém trhu, posbírala téměř 300 000 uživatelů, kteří na ni nedají dopustit.

Při nákupu s cashbackem nakupujete ve vašich oblíbených obchodech, nemusíte se tedy bát drahého zboží nebo že nebudete moci využít vaše oblíbené slevy. Na výběr máte ze 400 velkých známých obchodů ve kterých již pravděpodobně nyní nakupujete. S Plnou Peněženkou vás tak čeká malá třešnička na dortu v podobě části vrácených peněz.

Jak tedy Plná Peněženka funguje?

Velmi jednoduše. Vyberete si váš oblíbený online obchod ve kterém rádi nakupujete, prokliknete se z Plné Peněženky, objednáte si zboží a získáte část peněz z nákupu. Zpět můžete získat až 15 % z ceny zboží ve více než 400 známých obchodech. Po registraci získáte okamžitě vstupní bonus 50 Kč. Pozor! Pokud při registraci zadáte kód CZINEU, získáte vstupní bonus 80 Kč.

Zde je stručně v několika krocích popsán celý proces výhodnějšího nakupování:

  • Zaregistrujte se na PlnaPenezenka.cz
  • Přihlaste se k vašemu uživatelskému účtu
  • Přes tlačítko „Přejít do obchodu“ vstupte do vybraného e-shopu
  • Proveďte objednávku jako obvykle
  • Na uživatelském účtu se těšte na provizi z provedeného nákupu
  • Po žádosti vám bude získaná částka odeslána na bankovní účet

Na tomto portálu se můžete těšit i na různé mimořádné akce a soutěže. Nechybí slevové kupóny pro nákup ve vybraných e-shopech. Úplná třešnička na dortu je bonus 300 Kč za doporučení. Pokud se díky vám někdo další zaregistruje a PlnouPeněženku bude aktivně využívat, bonus je váš!

Jak peníze vybrat?

Pro výběr peněz není stanoven žádný minimální limit, můžete si nechat odměny vyplatit již od 1 Kč a přesvědčit se hned po prvním nákupu, že Plná Peněženka opravdu funguje. Jednoduše zažádáte o výplatu peněz a ty vám budou bezplatně zaslány na uvedené číslo bankovního účtu.

Kde spokojeně nakupovat?

Nemusíte se bát, že si z dostupných spolupracujících e-shopů nevyberete. Je jich přes 400 a neustále se přidávají další.  K těm nejznámějším patří ZOOT, Tchibo, Bonprix, MALL, Ebay, Aliexpress, NOTINO, Pilulka či Zoohit. Není tedy problém nakoupit zboží ze všech možných odvětví a navíc za skvělé ceny. Pokud do e-shopu nezapomenete vstoupit přes PlnouPeněženku, vrátí se vám určitá částka zpět a to musí zákonitě každého potěšit. Pokud však zapomenete, zpětně už vám bonus bohužel nemůže být připočten. Jsme si téměř jisti, že následující obchody jsou vám dobře známé a můžete u nich získat peníze zpět:

1)Tchibo

Na Tchibo.cz najdete nejen svět vynikající kávy. Vybrat si můžete věci pro sport, dům, zahradničení, volný čas, cestování, vaření, obléknete celou rodinu a samozřejmě nechybí ani široký sortiment pro milovníky kávy všech podob. Každý týden vás čeká nová nabídka podle aktuálně probíhající sezóny.

2)AliExpress

Nákupní galerie AliExpress nabízí tisíce druhů zboží. Dá se říct, že tady pořídíte cokoliv. Oblečení, kosmetiku, elektroniku, sportovní potřeby, hračky, potřeby pro motoristy, věci pro domácí mazlíčky, vychytávky do domácnosti, vše pro malé děti i maminky – je toho však daleko více. Ceny jsou navíc velmi příznivé. A když využijete i výhod PlnéPeněženky, tak se vám zpět za pravidelné nákupy vrátí slušná finanční částka.

3)BonPrix

Nákupy oblečení a doplňků si užijete na Bonprix.cz. Už dávno nejde jen o katalogový obchod s oblečením. Nakupovat se dá pohodlně online a s PlnouPeněženkou navíc získáte i část vynaložených financí zpět. Můžete si pak dovolit koupit i něco, co byste si jinak nedopřáli. Seženete zde i pěkné doplňky do domácnosti.

Široký sortiment e-shopů spolupracujicích s portálem PlnáPeněženka vám umožní nakoupit pro sebe i pro vaše blízké, a přitom mít radost z peněz, které se vám vrátily zpět. Za rok to mohou být i stovky korun. Vyzkoušejte tento nový styl nakupování a těšte se z příjemných bonusů!


Pridat.eu


K článku není žádný komentář