Blíží se studentská akce roku – Pražský majáles 2015

Již tento pátek 1. května 2015 zažije Praha již 11. majáles. Akce oslav studentského života se jako již tradičně koná v Praze na prvního máje v období pálení čarodějnic. Stejně jako loni se majáles uskuteční na výstavišti v Letňanech.

Tento rok se mohou návštěvníci opět těšit na zástup kvalitních interpretů všech různých žánrů. Zahájení majálesu v jednu hodinu odpoledne si vezme na svá bedra skupina Portless vzniklá přerodem kapely Support Lesbiens. Během odpoledne se na pódiích vystřídají kapely UDG, Rybičky 48, Prago Union, Xindl X, Vypsaná Fixa, Skyline, Mandrage, PSH, zpěváci Marpo, Michal Hrůza a další. Od 19. hodiny se můžete těšit na oslavy 20 let kapely Inekafe i další perly majálesu. Nemůžou tak chybět Tomáš Klus, No Name, Polemic, Horkýže Slíže, Chinaski, Wohnout, Sto Zvířat a další. Moderovat celý večer budou Jiří Mádl, Jakub Schafff Šafránek a Tereza Tobiášová.

Jak vypadal Pražský Majáles 2014?

Chybět také nebude prezentace pražských vysokých škol ČZU, ČVUT, VŠE, VŠCHT i UK, které Vám nabídnou své stánky pro zpestření volné chvíle i své zástupce na krále majálesu i Miss majálesu. Obhájí ČVUT loňské vítězství? Podrobný program oslav nejen v hlavní den akce, si můžete přečíst zde. Organizátoři také připravili určité změny oproti minulému ročníku. Tou nejzásadnější je konec platby přes náramky. Můžete si také stáhnout appku pro iOS i Android s programem a informacemi o Pražském majálesu, která funguje i bez připojení k Internetu.

Fanoušci hokeje se nemusí bát, že by přišli o zápas Česka se Švédském, protože i na Pražském majálesu bude obří LED obrazovka, která nabídne celý zápas ke zhlédnutí v přímém přenosu.

S koupí vstupenky neotálejte, na místě pravděpodobně již možná koupě nebude.

Více informací na praha.majales.cz


Pridat.eu


K článku není žádný komentář