Seznamka Badoo – snadné seznámení zdarma


Badoo
je nejrychleji rostoucí komunitní web současnosti. Badoo umožňuje svým registrovaným uživatelům bezplatně poznat nové lidi. Nejvíce se Badoo používá pro nalezení nového vhodné protějšku. Badoo nabízí mnoho možností, jak svého nového potenciálního partnera nalézt. Nejedná se pouze o vyhledávání osob prostřednictvím různých parametrů a bydliště, ale také Badoo nabízí různé seznamovací hry, z kterých dostáváte přehled o vzájemných sympatiích s ostatními uživateli.

Badoo není typická všeobecná sociální síť jako je například Facebook. Badoo se zaměřuje především na jednu hlavní oblast, kterou je seznamování lidí – nalezení prvního kontaktu. Mnoho uživatelů nepoužívá Badoo jako svou primární sociální síť, ale když se chtějí seznámit s někým novým použijí právě Badoo. Badoo se svými více než 150 miliony uživateli je tak největší seznamkou světa.

Bezplatné přihlášení do Badoo

Do Badoo se může zdarma přihlásit každý člověk starší 18ti let. Do Badoo se lze přihlásit pro vyplnění jednoduchého registračního formuláře nebo lze také využít účet na sociální síti Facebook, Google, Yahoo! nebo MSN.

REGISTROVAT ZDARMA DO BADOO ZDE.

Pokud využijete k registraci účet na jiné, výše zmíněné, sociální síti, je přihlášení velice jednoduché. Pokud se budete registrovat prostřednictvím formuláře, bude před dokončením registrace nutné potvrdit váš email. To provedete tak, že z emailové schránky uvedené při registraci zašlete email s předmětem „Potvrzení“ na email „yes@badoo.com“. Do minuty vám obratem přijde email potvrzující vaši registraci, který bude mimo jiné obsahovat i vaše vygenerované přístupové heslo.

Tipy do začátku

Poté, co se do Badoo zaregistrujete, bude nutné upravit profil tak, aby zaujal ostatní uživatele, s kterými se bude seznamovat. Aby byl váš profil zajímavý měl by obsahovat alespoň několik fotografií. Na Badoo jsou 3 typy fotografií. Především se jedná o profilové fotografie označované jako Moje fotky. Na těchto fotografiích můžete být pouze vy, protože z těchto fotografií se volí profilová fotka a jsou zobrazovány ostatním uživatelům při vyhledávání a hrách. Druhou skupinou jsou fotografie označované Vy s přáteli, kam lze nahrát fotografie vás s dalšími lidmi. Tyto fotky si budou moci zobrazit návštěvníci vašeho profilu. Třetí skupinou jsou Soukromé fotky, kam lze nahrát fotky jakéhokoliv typu. Tyto fotografie jsou ostatním uživatelů standardně skryty a pouze vy můžete rozhodnout, kterým uživatelům se mají tyto fotky zobrazit. Nahrát fotky na Badoo můžete klasicky z vašeho počítače nebo můžete nahrát vybrané fotografie z vašich jiných sociálních sítí jako Facebook.com nebo Lide.cz. Pro vytvoření profilové fotografie můžete využít též webkamery. Nahrané fotografie, vyjma soukromých, prochází kontrolou zaměstnanců společnosti Badoo Trading Limited. Kontrola je obvykle velice rychlá a fotografie se začnou zobrazovat již po několika minutách.

Pro nalezení vhodné osoby je užitečné přidat na váš profil také záliby. K tomu slouží interaktivní kolonka ve vašem profilu, kde píšete to, co je vám blízké od sportu přes hudbu, hry, knihy, jídlo a filmy až po koníčky a jiné záliby. Pokud vás nic nenapadá, můžete využít navrhované záliby níže. Čím více vašich zálib zadáte, tím snadněji najdete osobu se stejnou zálibou.

Abyste se zobrazovali ve vyhledávání dle parametru, je nutné vyplnit i tyto parametry v části Osobní údaje. Zde vyplníte váš rodinný stav, sexuální orientaci, vzhled (výšku, váhu, barvu očí,…), máte-li děti, kouříte-li, vztah k pití alkoholu, dosažené vzdělání, jazyky, které ovládáte a zaměstnání. Vyplnit můžete také text O mě, kde se můžete několika větami popsat. Na závěr můžete textem konkretizovat koho hledáte v části Hledám. Aby se vám zobrazovali vhodné osoby pro seznámení, je nutné správně vyplnit část Co chcete dnes dělat? v levé horní části profilu. Zde zadejte, co konkrétně chcete dělat (například „seznámit se“), a zadejte, zda hledáte muže nebo ženu a v jakém věkovém rozmezí. Tím je základní nastavení Vašeho profilu hotovo.

Hodnocení fotografií

Jednou ze seznamovacích her Badoo je právě hodnocení fotografií. Z vašich fotografií, kde se nacházíte pouze vy, můžete zvolit některé fotky, které budou ostatní uživatelé moci hodnotit. Aby uživatelé hodnotili vámi zvolenou fotku, musíte nejdříve sám ohodnotit 50 fotografií jiných uživatelů. Výhodou hodnocení je, že získáte obrázek o tom, jak vás a konkrétně vaše fotografie jiní uživatelé hodnotí a případně se budete moci seznámit s uživateli, kteří vás hodnotili.

Hra Setkání

Zajímavější seznamovací hrou na Badoo je hra, která má seznamování v samotném názvu. Při hraní Setkání se vám budou postupně zobrazovat ostatní uživatelé splňující vaše kritéria z blízkého okolí. U každého z nich volíte podle jeho fotografií, jak moc byste se s ním chtěli setkat. Může dát Ano, Možná, nebo Ne. Pokud u uživatelů vyberete Ano nebo Možná uloží se do vaší záložky „Chci poznat“ na vašem profilu, zároveň se uloží i do záložky daného uživatele jako „Chce mě poznat“. Nevýhodou i výhodou je, že uživatelé neví, kdo je chce poznat, pokud nemají aktivovaný účet Super uživatele nebo daného uživatele sami neoznačili jako „Chci poznat“. Z této hry si tak můžete vytvořit přehled vzájemných sympatií a tyto uživatele si poté zobrazit v záložce „Vzájemná přitažlivost“.

Lidé v okolí

Nejrychlejší způsob seznámení je přímé vyhledávání na Badoo. Ve vyhledávání lidí v okolí se zobrazují uživatelé odpovídající vámi zadaným parametrům. Jedním kliknutím si tak můžete prohlédnout jakýkoliv odpovídající profil a zde zvolit, že se s danou osobou chcete seznámit stejně jako ve zmíněných seznamovacích hrách. Můžete však i přímo daného uživatele oslovit prostřednictvím zpráv. Stejně jako na jiných sociálních sítích můžete následně přidávat jiné uživatele mezi své přátele nebo alespoň do své záložky oblíbených uživatelů.

Přehlednost seznamky Badoo

Obrovskou výhodou seznamky Badoo je také vysoká přehlednost oproti seznamkám inzerátového typu. Na vašem profilu vpravo dole máte vždy záložky, kde si můžete prohlédnout kdo konkrétně váš profil navštívil, kdo vás zaujal, koho jste zaujal vy, kdo hodnotil vaše fotografie, seznam přátel, seznam oblíbených uživatelů nebo seznam uživatelů, které chcete blokovat.

Pokročilá nastavení Badoo

Doporučujeme také provést nastavení účtu pomocí „Nastavení“ vpravo nahoře. Zde je především vhodné upravit „Nastavení upozornění“, aby vám nechodilo množství emailových upozornění. Například můžete vypnout upozornění na nové návštěvníky vašeho profilu nebo další lidi, kteří hodnotili vaše fotografie. V Nastavení můžete také upravit nastavení neviditelného režimu v případě, že nechcete být viděn online nebo nechcete ostatním uživatelům zobrazovat vaši návštěvu jejich profilů.

Příběhy uživatelů Badoo

Oslovili jsme několik českých uživatelů seznamky Badoo a ptali jsme se jich na jejich názor na tuto seznamovací sociální síť.

„Na Badoo jsem se registroval nedávno, poté co mi ji doporučil kamarád z Hradce Králové. Vyplnění profilu a nahrání fotografií bylo díky mému účtu na Facebooku hodně rychlé a tak jsem hned začal zkoušet seznámení. Vážně jsem nečekal, že se ozve tolik potenciálních partnerek a tak rychle. No s jednou jsem si již domluvit shledání, tak uvidíme, co z toho bude…“

Tomáš, 26

 „Do Badoo jsem se registrovala už před více než rokem, poté co jsem se rozvedla s manželem a bratr mi o Badoo řekl. Díky češtině to nebylo tak složité a rychle se mi ozvalo několik mužů, který nevadil ani můj malý synek. Už na druhém domluveném rande jsem potkala svého současného přítele, s kterým jsem hodně šťastná již přes půl roku, snad to vydrží mnohem déle.“

Klára, 31

„Na Badoo jsem se přihlásila nedávno, chvíli po mých osmnáctých narozeninách. Přeci jen „Líbko“ už nebylo tolik „cool“ a na Badoo je hromada pěkný chlapů, s kterými si nyní píši. Je pěkné koukat, jak mi tam naskakují zájemci o setkání se mnou (-: Zrovna zítra máme domluvenou večeři s jedním starším mužem.“

Monika, 19

„Jsem pracovně vytížen a najít si v mém věku protějšek nebylo zrovna nic jednoduchého. Dokud jsem se nedozvěděl o Badoo. Zaregistroval jsem se a nahrál několik fotek. Po několika týdnech se mi ozvala moje současná manželka, která také někoho hledala. Bydlela kousek od mého domu a do té doby jsem ji neviděl. Nyní již žijeme spolu a snad přibudou i nějaké děti do rodiny.“

Pavel, 42

Dle bezplatných funkcí, zkušeností i počtu uživatelů považujeme Badoo za výrazně lepší, než je z televize známá seznamka eDarling. Snad vám tento článek pomohl objevit webovou stránku, kterou využijete a seznámíte se. Nezapomeňte článek sdílet a především doporučit těm, kteří hledají svého budoucího partnera.

PŘEJÍT NA BADOO


Pridat.eu


K článku je 4 komentářů

 1. Jolana Jenčovská napsal:

  Jsem prez rok sama půl roku jsem přihlášená na badoo seznamce.Před14dny jsem si tu začala psát s jedním z uchazečů a během týdne to už hodně jiskřilo.Dohodlo se že za mnou o víkendu přijde.Přijel a došlo na sex a pak až na pár sms ve kterých spíš mlžil se už neozval! Bolí to jsem zas zklamaná a cítím se jak hadr!Holky dejte si pozor na tyhle gaunery…

  • pigbon napsal:

   Jsem se zde registroval před dvěma týdny, a vyplatilo se to – konečně jsem si přiznal svou sociofobii.

 2. seznamka napsal:

  já chodím na seznamky i jen na pokec, bývá tam dost super lidí 😀

 3. Josef Podroužek napsal:

  Největší problém je, že k zaplacení vyžadují informace z platebních karet, které je možné zneužít bez vědomí majitele. Normální způsob zaplacení třeba přes internetové účetnictví nepřipouští. Výrazně se tím komplikuje důvěryhodnost této i jiných seznamek. Máte někdo legální řešení? Dejte mi, prosím vědět. Josef Podroužek