Pražský Majáles 2013 se vydařil

Letošní ročník Pražského Majálesu nabídl obrovskou dávku zábavu, skvělou organizaci a dokonce přálo i počasí. Novým králem pražských studentů se stal PSYczech z České zemědělské univerzity.

Rok 2013 se zapíše do historie Majálesů jako velice vydařený. Pražský Majáles, který se konal v parku Stromovka, nabídl mnoho vystoupení zajímavých interpretů. Do varu dostaly diváky především kapely UDG (na snímku), Kryštof, Ine Kafe, Chinaski, Wohnout, Vypsaná Fixa, Mig 21, Charlie Straight, Monkey Business, Sto Zvířat, Polemic, zpěváci Tomáš Klus, Xindl X nebo Michal Hrůza a další na celkem sedmi pódiích.

Doprovodným programem provázel Jan Kraus a Jakub Kohák. Vrcholem festivalu bylo vyhlášení nového krále, kterým se ve studentském hlasování stal PSYczech z ČZU, který se již před akcí zapsal do paměti studentů parodií na úspěšný hudební klip (níže).

Korunu předával novému králi primátor Prahy Bohuslav Svoboda v doprovodu rektora ČZU Jiřího Balíka. Sám Svoboda, pod jehož záštitou se Pražský Majáles konal, zval návštěvníky na Majáles prostřednictvím vtipného videa:

Jaro teprve začíná, ale festivalů bude následovat v příštích týdnech opravdu dost. Proto pokud nechcete čekat až na příští Majáles, můžete se zúčastnit například bezplatné akce Miss Agro, která se koná právě na půdě nového krále Majálesu, tedy v areálu České zemědělské univerzity.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář