Pořízení dovolené na rok 2013 se vyplatí právě dnes

Plánujete, že v létě roku 2013 vyrazíte k moři? Chcete ušetřit? Právě vás by měli zajímat nabídky first minute na dovolenou u moře 2013. First minute zajistí většinou nižší cenu než last minute. Nakoupit dovolenou s dostatečným předstihem se může vyplatit.

Nejoblíbenější přímořskou destinací Čechů je dovolená v Chorvatsku. V roce 2012 opět navštívilo Chorvatsko více než půl milionů Čechů. Jasnými přednostmi této nádherné země jsou její vzdálenost od Česka, dostupnost autem i letecky, nízké ceny za dopravu i ubytování a krásné oblázkové pláže po celém pobřeží. Chorvaté si svých turistů váží, proto pro turisty z Česka přináší mnoho výhod. Mezi ně patří možnost vstoupit na území Chorvatska pouze na občanský průkaz ČR i přes to, že Chorvatsko není zatím členem Shengenského prostoru.

Mnoho Čechů jezdí na dovolenou do Chorvatska pravidelně. Města jako Baška Voda se stávají v letních měsících přímo „českou kolonií“. A určitě to nemusí být na škodu se na dovolené seznámit s lidmi ze stejné země i bez znalosti cizích jazyků.

Jedním z největších specialistů na oblast Jadranského moře je v Česku touroperátor Adrialand. Na jeho stránkách můžete nalézt širokou nabídku dovolených na rok 2013. Právě zde se nachází mnoho nabídek first minute, které mohou pomoci výrazně ušetřit za vaši dovolenou v příštím roce. Kromě Chorvatska zde naleznete také nabídku dovolených v Černé Hoře, Slovinsku, Itálii, Bosně a Hercegovině,…


Pridat.eu


K článku není žádný komentář