Miss Agro 2017 se stala Nikola Kašáková!

Miss Agro 2017Praha, 18. května 2017 – V úterý 16. 5. 2017 se konalo v areálu České zemědělské univerzity v Praze finále 19. ročníku jednoho z největších studentských open air festivalů Miss Agro. Slunce a obloha bez mraků navnadilo několik tisíc diváků k účasti a tak areál univerzity nezůstal dlouho prázdný. Program odstartovali The Beautifuls, vítězové iZUN Music Challenge 2017, následovala kapela Holden, PSH, The Tap Tap a po vyhlášení letošních vítězek celý festival uzavřela kapela Skyline. Samotným vyvrcholením večera byla volba královny ČZU – Miss Agro 2017.

Vítězkou 19. ročníku již kultovního festivalu Miss Agro se stala dívka s číslem 4 Nikola Kašáková z Provozně ekonomické fakulty.

O všechny finalistky se v průběhu soutěže staral tým SOU Hair a vizážistky Michaely Jetenské. Šaty finalistkám zapůjčil Svatební salon Delta. O choreografii se postarala vítězka Miss Agro 2012 Lenka Kocmanová (Stančeková). Po celou dobu pak patronkou soutěže byla Veronika Kašáková.

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy České zemědělské univerzity v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od prvního ročníku prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobě jednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě soutěže krásy je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6 – Suchdol.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář