Miss Agro 2014 přilákalo tisíce návštěvníků

I přes chvilkové nepřízně počasí byla opět studentská akce Miss Agro 2014 plně zaplněna. Tisíce návštěvníku neodradil chvilkový déšť a mohly si tak vychutnat vystoupení předních českých kapel. Na začátku festivalu ve dvě hodiny odpoledne se představila účastnická kapela soutěže iZun Music Challange, která se nazývá Lola Běží. Tuto kapelu následovalo vystoupení vítězné hudební skupiny Band-a-SKA. Po těchto úvodních vystoupeních se již akce začala rozjíždět, množství příchozích návštěvníků tohoto bezplatného festivalu tak mohlo sledovat první představení dvanácti finalistek soutěže Miss Agro o nejkrásnější dívku České zemědělské univerzity v Praze. Kromě toho se v areálu také nacházelo množství stanů s různými soutěžemi a doprovodnými představeními.

Po páté hodině to na pódiu rozjela pražská hudební skupina Prago Union. Mezi vystoupeními hudebních kapel proběhly na pódiu další disciplíny spojené se soutěží krásy. Dívky se představily v plavkách, ukázaly jízdu na divokém býkovi a předvedly i své improvizační schopnosti v rozhovorech. Miss Agro 2014 se nakonec stala Simona Porazilová z PEF, kterou vyhlásil rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík CSc., 1. Vicemiss Agro Veronika Kratochvílová, 2. Vicemiss Agro Zuzana Galajdová, Agrofert miss sympatie Karolína Straková a Miss iZUN Dominika Hájková. Kromě krásných missek předvedly své dovednosti také Wild Cheerleaders.

Vrcholem celé akce se stalo vystoupení dvou hlavních kapel, kterými byly UDG a Mig 21. Obě zahrály to nejlepší ze svých repertoárů a předvedly zábavná vystoupení. Zhruba deset tisíc návštěvníků letošní akce Miss Agro 2014 mohlo dlouze aplaudovat všem vystupujícím. Po půl jedenácté akce v areálu kampusu České zemědělské univerzity v Praze skončila a pomocí autobusů se velká část návštěvníků mohla přesunout na afterparty DJ Rockstara v pražském klubu Mecca. Věřme, že příští akce Miss Agro bude minimálně stejně dobrá jako ta letošní.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář