Jaké je počasí Praha – najdete na webových stránkách Meteoprog

Na internetu najdete mnoho portálů s předpovědi počasí.

Ne všechny však poskytují ověřené a přesné informace. Abychom se nedostali do nepříjemné situace, je lepší používat spolehlivé zdroje. Mezi Evropany má web Meteoprog záviděníhodnou popularitu.On vám umožní zjistit počasí Praha a v dalších městech České republiky během několika minut. Stačí otevřít hlavní stránku webu, vyberte požadované město a den v týdnu, ve kterém si plánujete procházku v katalogu. Je snadné zjistit nejen teplotu, ale také následující povětrnostní podmínky:

  • srážky; 
  • tlak atmosféry;
  • rychlost větru atd.

Je třeba poznamenat, že pro získání informací o počasí nemusí uživatelé procházet registračním postupem na webu. Stačí se přihlásit jako host. V tomto případě jsou návštěvníkovi poskytnuty také úplné a přesné informace.

Vezměte prosím na vědomí, že počasí Praha na konci května bude deštivé a zataženo. Sluneční paprsky nepotěší obyvatele a návštěvníky města. Odpoledne teplota stoupne na + 14-17°C, a v noci to bude trochu chladnější – asi +7°C. Do konce měsíce se atmosférický tlak mírně sníží – bude to asi 727 mmHg. To znamená, že lidé, kteří jsou citliví na změny počasí, mohou pociťovat mírnou nevolnost.

Předpověď počasí v České republice
Na stránkách webu «Meteoprog» údaje o změnách povětrnostních podmínek jsou pravidelně aktualizovány. Proto určit přesnou předpověď počasí vyžaduje pravidelné monitorování. Můžeš vidět, že na východě země na konci května bude také pršet, teplota vzduchu se změní a bude až +18°C. V Ostravě bude patrný mírný vítr až 5 m / s. Index ultrafialového záření se nemění – 0.

Na západě země, ve městě Cheb, předpověď počasí tolik potěší místní obyvatele. Zde teplota klesne na +14°C, nemůžete jít v noci bez teplé bundy, protože teplota nepřesáhne +6°C. Srážky a vítr vyžadují každodenní nošení deštníku s sebou. Slunce nebude vykukovat zpoza mraků. Také se sníží atmosférický tlak – 709 mmHg.

Na severu bude Liberec také déšť, teplota během dne bude +12-14°C. Převážně oblačno s mírným větrem vám umožní chodit po městě, ale je nežádoucí nechat bundu doma. V noci může vychladnout na + 7-9°C. Studená fronta neprochází jižní částí země – odpoledne teplota klesne na +13°C. Obyvatelé si budou moci všimnout chladného větru a slabých srážek. Toto však není vyskakovací okno pro chagrin. Koneckonců si můžete posedět v útulné kavárně a vychutnat si šálek aromatické kávy.


Pridat.eu


Příspěvky jsou uzavřeny.