Chorvatsko – to je parádní dovolená 2014

Chtěli byste letos strávit dovolenou u moře, ale nevíte, zda si to můžete dovolit? Řešením je dovolená v Chorvatsku, kde si můžete užívat pohodu, sluníčko, pestrou středomořskou kuchyni včetně mořských ryb a darů moře, rozmanitou balkánskou kulturu, přívětivé milé lidi nebo také lážo plážo a čisté moře Jadranu.

CK Adrialand je předním specialistou na pobyty v Chorvatsku, proto také může nabízet skvělé ceny jak za ubytování, tak za dopravu a postará se, aby Vaše dovolená 2014 byla jedinečná. Nejvýhodnější ceny jsou již začátkem roku, kdy je možné využít aktuální nabídky first minute. Takto výrazně ušetřit a úspory pak můžete použít na chorvatské dobrůtky.

Chorvatsko je krásnou zemí, mnozí si jej zamilují a také se sem často vrací. Proslulých letovisek v Dalmácii a Istrii je celá řada a žádné není stejné jako druhé. Tedy ať už si vyberete jakoukoli destinaci, čeká na Vás spousta zajímavých příběhů a lokálních zážitků. Zda se sem opět vrátíte, nebo příští rok prozkoumáte jinou oblast, záleží už na Vás.

Cesta do Chorvatska se na první pohled zdá možná dlouhá, ale dá se dobře zvládnout i s dětmi. Pro ty je však lepší jet autem než autobusem, aby se dalo kdykoli podle potřeby dětí zastavit a občerstvit se.

V nabídce specialisty CK Adrialand si vybere každý podle svého gusta. Můžete si vybrat různé typy ubytování v Chorvatsku. Báječný komfort najdete v hotelu či penzionu, soukromí a vlastní kuchyň užijete v apartmánu, luxusní ubytování si můžete dopřát ve vile a kdo by raději byl obklopen přírodou, může se ubytovat ve středomořském kempu s borovicemi.

V Chorvatsku si přijdou na své všichni dobrodruzi, je zde mnoho krásných národních parků, chorvatské moře je rájem pro potápěče, můžete si půjčit kolo či skútr vyrazit do okolí na výlet. Nudit se zde rozhodně nebudete. Večer Vás jistě roztančí svéráz chorvatského kultury a veselý noční život.

Poznávejte rozmanité destinace Chorvatska rok co rok. Milé zážitky na tuto kouzelnou zemi Vám zůstanou po celý život.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář