Bezděz zažil podařené Hrady CZ

Klus na BezdězuNový areál pod hradem Bezděz opět zažil úžasnou párty. Již 10. ročník festivalu České hrady opět přivedl pod zříceninu hradu Bezděz množství skvělých hudebních interpretů. Konkrétně se o zábavu staralo během dvou dnů na dvou stagích 16 hudebních kapel, kterým přihlíželo přes 15 tisíc návštěvníků. V pátek zahájilo program vystoupení kapely Sto Zvířat. Následně se představili členové skupiny Support Lesbiens vystupující pod novým názvem Portless a přivedli svými hity první část návštěvníků do varu. Páteční program vedený v duchu karnevalu zakončilo vystoupení slovenské partičky Horkýže Slíže.

Hlavním festivalovým dnem je na festivalu Hrady CZ sobota. Stejně tomu bylo i na Bezdězu. Tisíce návštěvníků nového areálu pod Bezdězem mohli v rámci vstupného využít možnosti návštěvy nedaleké zříceniny hradu Bezděz. Oficiálně sobotní program začal v 11:30 vystoupením skupiny Dilated. Mezi dalšími se představili slovenští No Name, Mandrage, Ben Cristovao, Monkey Business, Rybyčky 48, Rytmus, Vysací Zámek, Vypsaná Fixa a další. Od páté hodiny vystoupila legenda československého hudebního showbyznisu Miro Žbirka, který svými hity potěšil všechny věkové kategorie. Pravděpodobně o největší úspěch se podělily vystoupení zpěváka Tomáše Kluse a obnovené hudební skupiny Wanastowi Vjecy. Celý večírek uzavřelo vystoupení skupiny Divokej Bill.

I oproti předpovědím se vydařilo počasí na celém festivalu, kdy nespadla ani kapka deště. Můžeme se tak nyní již těšit na další ročník festivalu Hrady CZ. Nedočkavci budou mít ještě poslední šanci vychutnat si atmosféru tohoto jedinečného festivalu příští víkend na hradě Bouzov.


Pridat.eu


K článku není žádný komentář